2008 de KTU İşletme mezunudur. 300’den fazla girişimci ye eğitim ve 60’tan fazla girişimciye iş planı danışmanlığı yaptı. 2014 de KOBİ Gelişim Akademisini kurdu. TÜBiTAK İş Geliştirme Mentörü. KOSGEB Girişimcilik Eğitmeni. Kişisel Gelişim, Kalite Yönetim Sistemi, İnsan Kaynakları, Satış ve Pazarlama, Stratejik Planlama, Girişimcilik, İş Planı eğitimleri ve Proje Hazırlama Danışmanlığı Kurumsallaşma İş Geliştirme ve Belgelendirme faaliyetlerinin yanı sıra Marka ve Patent çalışmaları yapmaktadır.

Yazarımızın kaleminden..

1982 Ankara doğumludur. Liseye kadar olan eğitimini Elazığ’da tamamladıktan sonra, Gaziantep Üniversitesi İİBF İşletme fakültesinden MBA derecesinde mezun olmuştur. Sermaye Piyasaları Kredi Derecelendirme Lisansı, Kurumsal Yönetim Derecelendirme Lisansı, Türev Araçlar ve Düzey3 Lisanslarına sahiptir. Uzun süre özel sektörde üst düzey yöneticilik yapmıştır. Halen kredi ve finans alanlarında çalışmalar yürütmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Yazarımızın kaleminden..

1980 Yılında Elazığ’da doğdu. Gaziantep Üniversitesi İktisat bölümünü bitirip aynı bölümde Yüksek Lisans yaptı. 2013 yılında Hasan Kalyoncu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilim Dalı’nda doktora eğitimini 2016 yılında tamamladı. Halen Gaziantep Üniversitesi İİBF’nin İşletme Bölümü’nde Yrd. Doç. olarak Finansal Raporlama, Finansal Yönetim ve Ekonomi alanlarında eğitimler vermektedir. İngilizce bilmekte olup, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Yazarımızın kaleminden..

1980 Gaziantep doğumludur. ABD’de Franklin Üniversitesi uluslararası pazarlama lisansı,Gaziantep Üniversitesi Hukuk fakültesini “Alternatif, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp’ın reklam hukukundaki yeri” tezi ile yüksek lisansını tamamlamıştır. Türk-Amerikan cemiyeti (TAACO)’nde YK. üyeliği, MÜSİAD Gaziantep gençlik kolları ve Fikriyat Düşünce Derneğinin kurucu başkanıdır. Dış ticaret alanında yayımlanmış kitap ve makaleleri bulunmaktadır. Tekstil sektöründe yöneticidir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Yazarımızın kaleminden..

1989 Gaziantep doğumludur. Gaziantep üniversitesi İİBF işletme fakültesinden MBA derecesinde mezun olmuştur. Mali müşavir belgesine sahip olup ,Gaziantep’te bulunan yabancı yardım kuruluşların finans departmanın da çalışmıştır. Halen üst düzey firmada finans ve muhasebe alanın da çalışmaktadır. Finans ve üretim alanlarında çalışmalarına devam etmektedir.

Yazarımızın kaleminden..

 

 

 

Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nde Ekonomi üzerine yüksek lisans yapmıştır. İşletme bölümü üzerinde doktora çalışması devam etmektedir. 17 yıldır çeşitli üniversitelerde ve özel dershanelerde dersler vermektedir. Eğitim branşlarında yayınlanmış 6 adet kitabı bulunmaktadır.

Yazarımızın kaleminden..

1979 Gaziantep doğumludur. Finansal Krizler hakkındaki yüksek lisansını Gaziantep Üniversitesi İİBF’de tamamlamıştır. Çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yapmıştır. Halen mali işler, finans ve denetim konularında danışmanlık yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Yazarımızın kaleminden..

1980 doğumludur. Yüksek lisansını Okan Üniversitesinde Denetim ve Muhasebe alanında çalışmalar yaparak tamamlamıştır. Çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yapmıştır. Halen mali işler, finans ve denetim konularında danışmanlık yapmaktadır. İndex Ekonomi A.Ş. Kurucu ortağı ve Bağımsız Denetçidir.

Yazarımızın kaleminden..

1987 Gaziantep doğumludur. Mali Müşavirlik Belgesine sahip olup, Muhasebe ve Denetim alanındaki yüksek lisansını Okan Üniversitesi’ de tamamlamıştır. Denetim ve KDV İadesi alanında uzmanlıkları bulunmaktadır. Halen mali işler, finans, iç denetim konularında ve AB projelerinde danışmanlık yapmaktadır.

Yazarımızın kaleminden..

Başa dön tuşu
Kapalı